Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wolniejszy popyt na sałatę

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dostawy sałaty nadal są stabilne z Thermal w Kalifornii. W przypadku Baloian Farms, trwa produkcja sałaty rzymskiej, serc rzymskich, czerwonej sałaty i zielonej sałaty liściastej, a dostawy powinny być równomierne aż do zakończenia produkcji w Thermal w pierwszym tygodniu kwietnia.

"Ogólnie rzecz biorąc jest to mniej więcej ten sam program, który mieliśmy w zeszłym roku i kierujemy się w stronę finiszu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem