Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zmienność rynku sałaty głowiastej sprawia, że inwestowanie w przyszłość jest praktycznie niemożliwe".

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu w belgijskiej firmie Devo-Fleur rozpoczęły się zbiory nowej sałaty głowiastej. "Wygląda świetnie; jest duży popyt i dobre ceny rynkowe. Jednak przy obecnych kosztach i niestabilnym rynku coraz trudniej jest planować z wyprzedzeniem" - mówi Mathias De Vestele.

Wiele flamandzkich firm zajmujących się uprawą ma trudności ze znalezieniem następców, a przeciętny plantator starzeje się.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem