Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Paletyzacja selera była wówczas naprawdę innowacyjna"

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kiedy Johnny de Bat z Symach otrzymał za pośrednictwem aplikacji zdjęcie pokazujące, że paletyzator przetworzył ponad 20 milionów worków, wiedział, że nadszedł czas na świętowanie. W zeszłym tygodniu odwiedził holenderską firmę Van den Berge Trading Company, przynosząc ciasto.

Van den Berge posiada obecnie cztery paletyzatory Symach. "Pierwszy z nich zainstalowaliśmy w 2007 roku, dwa kolejne kupiliśmy w 2009 i 2011 roku, a

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem