Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Granada rozpoczyna drugą w tym roku kampanię zielonych szparagów

2023-09-19 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W sumie 15 spółdzielni w La Vega i Poniente rozpoczęło drugą w tym roku kampanię zielonych szparagów, która odbywa się między wrześniem a październikiem.

Według Cooperativas Agroalimentarias de Granada, jakość produktu jest równie dobra jak w przypadku głównych zbiorów, które trwają od marca do czerwca, ale zielony kolor szparagów jest nieco mniej intensywny.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem