Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Maszyna do obierania szparagów HEPRO zdobywa nagrodę German Design Award

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ultrakompaktowa maszyna do obierania szparagów "spargel to go" firmy HEPRO GmbH otrzymała nagrodę German Design Award Special 2023 za "Excellent Product Design Retail", uznawany na całym świecie znak za osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa. "Najmniejsza na świecie maszyna do obierania szparagów - do samoobsługi i obierania białych i zielonych szparagów - to emocjonalny zastrzyk dla każdego supermarketu podczas

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem