Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Niskie temperatury opóźniają produkcję szparagów w Michigan o dwa tygodnie

2023-05-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jak wiele upraw w całym kraju, zbiory szparagów w Michigan są w tym sezonie spóźnione o około dwa tygodnie. "To z powodu temperatur, które mieliśmy. Niektórzy hodowcy myśleli, że będzie wczesny start, ponieważ nie było dużo śniegu, ale niskie temperatury to zmieniły" - mówi Brian Coates z Applewood Fresh. "Niektórzy uważają również, że może to być krótszy sezon, ponieważ nie było

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem