Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Pierwsze niemieckie szparagi z zadaszonych, ogrzewanych pól już dostępne

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Od końca ubiegłego tygodnia OGA/OGV Nordbaden eG w Bruchsal oferuje pierwsze szparagi z zadaszonych, ogrzewanych terenów otwartych z produkcji niemieckiej, mówi nam dyrektor zarządzający Hans Lehar. "W całym kraju istnieje tylko zarządzalna liczba gospodarstw, które produkują szparagi na ogrzewanych powierzchniach. Obecnie mamy towar z Bawarii i Nadrenii Północnej-Westfalii. Jakość jak dotąd jest dobra, a jeśli

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem