Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Podaż i popyt szparagów są w tym sezonie bardzo zrównoważone"

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Nie świętujemy, zanim nie dotrzemy do mety" - mówi Rick Mengers, kupiec szparagów z holenderskiej spółdzielni ZON. "Ale jak dotąd podaż i popyt na rynku szparagów są dobrze zrównoważone".

"Ze względu na chłodną pogodę podaż nie była nadmierna. Sezon mini-tuneli dobiega końca, więc znaczny areał spadnie. W związku z tym nie spodziewam się żadnych skoków podaży."

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem