Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Spodziewamy się krótszej, ale bardzo oczekiwanej kampanii szparagowej"

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania szparagowa rozpocznie się w Granadzie ze znacznym opóźnieniem z powodu spadku temperatur w styczniu i lutym. "Zbiory szparagów w prowincji zwykle zaczynają się pod koniec lutego, ale na dzień 10 marca nie zebraliśmy jeszcze żadnych kilogramów", stwierdził Yohan Lanoë, z Lanoë Group. "Zimno wpłynęło na początek kampanii. Ponadto, wszystko

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem