Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Oczekuje się, że areał upraw smoczych owoców w Indiach wzrośnie do 50 000 ha w ciągu pięciu lat w ramach programu MIDH

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kamalam lub smoczy owoc, ziołowy wieloletni kaktus wspinaczki szeroko znany jako Pitaya, ma swoje pochodzenie w południowym Meksyku, Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej. Jest szeroko uprawiany w Azji Południowo-Wschodniej, Indiach, USA, na Wyspach Karaibskich, w Australii w całym tropikalnym i subtropikalnym świecie. Pitaya, zwana w języku angielskim Dragon fruit, jest popularna pod różnymi nazwami, takimi jak Pithaya w języku angielskim.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem