Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 13 lipca 2020. Od wczoraj dodano 2846 ceny w 24 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Czy warzywa będą droższe?

Czy warzywa będą droższe?
  |   Źródło:
Zrzeszenia producentów warzyw narzekają na spadek popytu na warzywa. Przez to ich ceny są wciąż niższe niż przed rokiem.

Ceny warzyw ciągle są niższe niż w ubiegłym roku Pomidory można w hurcie kupić nawet o ponad połowę taniej niż rok temu - co oznacza wydatek na poziomie około 1 złotego.Mocno potaniała również kapusta biała, kalafiory i ziemniaki.

Jak informuje Nasz Dziennik producenci są zdania, że już niedługo warzywa mogą zacząć drożeć, jeśli aura będzie nadal niekorzystna dla upraw. Z powodu deszczów rolnicy mają ogromne problemy, żeby wejść ze sprzętem na pole i zebrać warzywa. Rolnicy skarżą się, że rośliny są atakowane przez grzyby i pleśń.
 

Słowa kluczowe: warzywa, ceny warzyw

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.