Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nasza aplikacja na Fruit Logistica 2013

2013-02-08 12:35

Targi Fruit Logistica to miejsce gdzie można znaleźć wiele nowości branżowych. Nowe gatunki owoców i warzyw, nowe odmiany i nowe rozwiązania dla branży owocowo-warzywnej. Każdy kraj, każda z firm przedstawia to, co może zainteresować ogół przybyłych gości.

Portal fresh-market.pl pojechał na konferencję Fruit Logistica 2013 z naszą nową aplikacją „Odmiany jabłek”. Jest to całkowita nowość, gdyż do tej pory tego typu albumy robione były tylko i wyłącznie na papierze – w formie książek. Aplikacja ta tłumaczona jest na wiele języków, dlatego zainteresowanie nią jest na targach ogromne. Dużym powodzeniem cieszy się wśród Azjatów, a przez fakt, że wśród odmian w niej zawartych jest także Fuji znajduje kolejnych odbiorców z Dalekiego Wschodu. Oczywiście jednym z tłumaczeń aplikacji jest język chiński, dlatego nie ma większych problemów językowych.

Nasza aplikacja „Odmiany jabłek” powoli podbija świat. Po raz pierwszy na arenie międzynarodowej prezentowana jest właśnie Na Fruit Logistica 2013. Jak dotąd podoba się klientom.

Fot. Alikacja "Odmiany jabłek" promowana na targach Fruit Logistica 2013.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem
PODOBNE