Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 28 września 2020. Od wczoraj dodano 1279 ceny w 9 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Na Mazowszu handel warzywami przystopował

  |   Źródło:
Koniec tygodnia przyniósł wyhamowanie ożywienia w hurtowym handlu warzywami na Mazowszu. W piątek warzywa sprzedawały się słabiej zarówno w dużym hurcie jak i w małym.

Producenci i handlowcu liczą na to, że w ostatnim przedświątecznym tygodniu sprzedaż znów wzrośnie. Jednocześnie obawiają się powtórki z zeszłego roku, kiedy to ostatnie dni handlu nie były tak dobre jak się spodziewano i nie wszystkim udało się sprzedać zmagazynowany towar. Handel w dużym hurcie powinien potrwać do środy, a w małym hurcie o dzień dłużej. Raczej nikt już nie liczy na wzrost cen krajowych warzyw. W tym sezonie ożywienie przedświąteczne przejawia się tylko wzrostem obrotów a nie wzrostem cen.
 

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.