Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest niedziela 29 marca 2020. Od wczoraj dodano 1527 ceny w 15 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Rosja nadal negatywnie o imporcie z Polski

  |   Źródło:
Szef rosyjskiej służby Rospotrebnadzor, po raz kolejny wypowiedział się negatywnie w sprawie wznowienia eksportu polskich warzyw do Rosji.

„Z zaprezentowanych przez Unię Europejską krajów ubiegających się o wznowienie eksportu na rynek rosyjski największe kontrowersje wzbudza Polska” powiedział Onishchenko. „ Polska przekazała do Rosji nie do końca prawidłowe dane , które wzbudzają więcej pytań niż odpowiedzi i które są sprawdzane przez nas wszelkimi możliwymi kanałami. Do czasu pełnego wyjaśnienia sytuacji,nie możemy oczywiście nawet rozpatrywać wniosku o wznowienie eksportu polskich warzyw do Rosji” – stwierdził szef Rospotrebnadzoru.

1 lipca rosyjska służba sanitarna cofnęła zakaz dostaw warzyw z Hiszpanii i Dani, a wczesniej 28 czerwca pozwoliła wznowić dostawy warzyw z Holandii i Belgii.

 

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.