Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sroda 8 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 2839 ceny w 29 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Trwają rozmowy z Rosjanami na temat zezwoleń

  |   Źródło:
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa informuje, że w dniu dzisiejszym kontynuowane są polsko – rosyjskie rozmowy w sprawie przewozów drogowych.

Komunikat Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa:

3 lutego w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa od godz. 9:00 będą kontynuowane polsko-rosyjskie negocjacje na temat zasad wykonywania przewozów drogowych do Federacji Rosyjskiej oraz ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń na 2016 r.

Rozmowy ekspertów w ramach posiedzenia polsko-rosyjskiej Komisji Mieszanej ds. międzynarodowych przewozów drogowych rozpoczęły się 1 lutego 2016 r. w Warszawie. Biorą w nich udział przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwa Transportu Federacji Rosyjskiej oraz przedstawiciele polskich i rosyjskich organizacji zrzeszających międzynarodowych przewoźników drogowych.

Na 3 lutego 2016 r. na godz. 9:00 zaplanowano kontynuację rozmow w formule eksperckiej. Po niej, około godz. 11:00 została wstępnie zaplanowana kontynuacja rozmów z udziałem wiceministra infrastruktury i budownictwa Jerzego Szmita oraz wiceministra  transportu Federacji Rosyjskiej Nikołaja Asauła.

Podobne
Rozmowy z Rosją wznowione
2016-01-31 18:01
Rozmowy z Rosją wznowione
Główny Inspektorat Transportu Drogowego informuje o tym, że Rosjanie wracają do negocjacji na temat przewozów drogowych z Polski do Federacji Rosyjskiej.
czytaj więcej
Informacja GITD o wyjeździe z Rosji
2016-01-31 17:53
Informacja GITD o wyjeździe z Rosji
Ważne!!! Wyjazd z terytorium Federacji Rosyjskiej do 15 lutego 2016 r.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.