Producenci hiszpańskich czereśni Picota inwestują w doskonalenie genetyczne w celu poprawy jakości owoców oraz zwiększenia konkurencyjności.
2025-07-08 14:00
Źródło:
Fruitnet.com
Producenci wiśni Picota z Doliny Jerte w Hiszpanii skupiają się na jakości, wielkości owoców i nowym rozwoju odmian, aby zwiększyć swoją obecność w konkurencyjnej kategorii wiśni.
Fruitnet.com

Eurofruit to wiodący magazyn dla nabywców i dostawców świeżych produktów w Europie i na Bliskim Wschodzie.
Globalna sieć redaktorów, reporterów i korespondentów magazynu, publikująca dziesięć numerów rocznie, a także codzienne wiadomości online, zapewnia międzynarodowy handel owocami i warzywami informacjami i analizami, obejmującymi innowacje we wszystkich obszarach działalności.
Zobacz więcej: z prasy?preview=1
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem