Najdrożej, ale czy drogo?
Firma z Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:
- jabłka przemysłowe - 0,44 zł/kg
Firma z okolic Lublina kupuje jabłka w następującej cenie:
- jabłka przemysłowe - 0,43 zł/kg
Firma z okolic Józefowa kupuje jabłka w następującej cenie:
- jabłka przemysłowe - 0,42 zł/kg
Firma z okolic Urzędowa kupuje jabłka w następującej cenie:
- jabłka przemysłowe - 0,43 zł/kg
Ceny jabłek przemysłowych na Lubelszczyźnie znów są najwyższe w kraju. Czy można jednak je określić mianem wysokich? Niewiele ponad 40 groszy za kilogram to raczej przeciętna cena jak na ten sezon. Wygląda jednak na to, że mamy do czynienia z niewielkim trendem zwyżkowym. Na kokosy nie ma co liczyć, ale trochę drożej jeszcze będzie.
Zobacz więcej: Jabłka?preview=1