Producenci malin mogą się cieszyć?
2014-07-10 10:12
Źródło:
www.fresh-market.pl za:TVP(tt)
Maliny nieźle obrodziły a dojrzewaniu owoców i zbiorom sprzyja pogoda. Owoców jest dużo , są dorodne i smaczne. Uprawa malin jest opłacalna jeśli cena oscyluje w okolicach czterech pięciu złotych za kilogram. Taką właśnie proponują skupy owoców na Lubelszczyźnie.
W malinowym zagłębiu na Lubelszczyźnie plantatorzy dostają około 4-5 złotych za kilogram. Producenci podkreślają, że to cena minimalna, poniżej której - uprawa malin przestanie się opłacać.
Zobacz więcej: Maliny?preview=1
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem