Minimum reklam. Maksimum konkretów o cenach owoców i warzyw.

Subscribe now!

Importy batatów do Azerbejdżanu gwałtownie spadły w 2025 roku.

2025-12-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W okresie od stycznia do września 2025 roku Azerbejdżan importował 7,17 ton batatów o wartości 10 380 USD. Dane zebrane przez Komitet Statystyki Państwa i podane przez ABC.AZ wskazują, że wartość importu spadła o 72 procent, a ilość zmniejszyła się o 88 procent w porównaniu do tego samego okresu w 2024 roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Bataty

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem