Uzbekistan wyeksportował ponad 28 000 ton marchwi o wartości 5,6 miliona dolarów.
2025-07-07 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Od stycznia do maja 2025 roku Uzbekistan wyeksportował 28 348 ton marchwi o wartości 5,6 miliona dolarów, według Narodowej Agencji Statystycznej. Największe ilości zostały wysłane do sąsiednich krajów. Kirgistan był głównym importerem, otrzymując 14 990 ton. Kazachstan zajął drugie miejsce z 7 197 tonami.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



