Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Ambasadorowie przemysłu owocowo-warzywnego spotkają się w Cabo San Lucas.

2025-07-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com
17. edycja Konwencji AMHPAC odbędzie się w dniach od 27 do 29 sierpnia w Cabo San Lucas, gromadząc ponad 400 uczestników z różnych regionów Meksyku i z różnych krajów. Od prawie dwóch dekad to główne wydarzenie organizowane przez Meksykańskie Stowarzyszenie Ochrony Ogrodnictwa (AMHPAC).

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem