MAL zakończył projekt dotyczący systemów uprawy warzyw w celu zwiększenia produkcji.
2025-12-24 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Ministerstwo Rolnictwa i Hodowli (MAL), we współpracy z Organizacją ds. Żywności i Rolnictwa (FAO), wczoraj zakończyło projekt „Promowanie Innowacyjnych Systemów Rolniczych w Celu Poprawy Produkcji Warzyw” podczas warsztatów Podsumowujących Projekt w Honiarze. Projekt był finansowany przez FAO i realizowany przez
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



