Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Zakład przetwórstwa warzyw mrożonych oferowany na sprzedaż w Polsce

2025-04-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Zakład produkcyjny, który wcześniej zajmował się przetwarzaniem mrożonych warzyw, został wystawiony na sprzedaż w mieście Kalisz, w Polsce. Na terenie zakładu wcześniej prowadzono pełny cykl produkcyjny, począwszy od otrzymywania świeżych surowców, aż do dostarczania gotowych mrożonych produktów. Operacje zostały wstrzymane w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem