'Ceny ziemniaków spadały na rynku'
2025-09-09 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Letnie wakacje oraz koniec miesiąca, w połączeniu z zwiększoną dostępnością, doprowadziły do spadku cen na rynku ziemniaków jadalnych. W niektórych przypadkach spadki te były dość gwałtowne. Według niemieckiego BLE, oferta poszerzyła się o kilka nowych odmian, w tym Gloriette i Goldmarie.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



