Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dużo żółtej cebuli na rynku, a białej na razie mało

2023-08-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż cebuli w Ameryce Północnej jest obecnie stosunkowo dobra. "W przyszłym tygodniu, do końca sierpnia i we wrześniu, zobaczymy duży wolumen", mówi John Harris z Paradigm Fresh.

Cebula żółta: Ogólnie rzecz biorąc, podaż żółtej cebuli jest wystarczająca. "Wydaje się, że na rynku jest teraz dużo średniej żółci. Żółta typu jumbo radzi sobie trochę lepiej.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem