Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Raport: Ceny cebuli na rynkach hurtowych w Polsce (stan na 2024-05-06)

2024-05-06 11:13
Ceny cebuli na różnych rynkach w Polsce prezentują zróżnicowane wartości. Na przykład, na Hurtowym rynku artykułów rolno-spożywczych w Krakowie (Rybitwy) cena cebuli wynosi od 1.60 do 5.00 zł za kilogram, bez zmian w porównaniu do poprzedniego okresu.
W Warszawskim Rolno-Spożywczym Rynku Hurtowym SA w Broniszach (Bronisze) ceny cebuli również są zróżnicowane. Cebula biała kosztuje od 1.65 do 2.00 zł za kilogram, z notowaną spadkową zmianą cenową o 9.9%. Natomiast cebula importowana jest dostępna w przedziale cenowym od 1.40 do 2.20 zł za kilogram, z obniżką cen o 4.0%.
Na Giełdzie Kaliskiej w Kaliszu ceny cebuli krajowej utrzymują się na stabilnym poziomie. Cebula czerwona kosztuje 5.00 zł za kilogram, cebula z łuską jest dostępna w przedziale cenowym od 2.00 do 3.00 zł za kilogram, natomiast cebula ze szczypiorem krajowa podrożała o 9.1%, kosztując obecnie od 2.50 do 3.50 zł za pęczek.
Warto zauważyć, że na niektórych rynkach obserwuje się spadkowe tendencje cenowe, podczas gdy na innych ceny pozostają stabilne. Dla pełnego obrazu sytuacji na rynku cebuli warto śledzić zmiany cen na poszczególnych platformach handlowych.
Więcej informacji na temat cen cebuli na rynkach hurtowych w Polsce oraz analiz rynkowych dostępne jest w abonamencie fresh-market.pl.

Zobacz więcej: Raporty

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem