Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Mimo trudnych letnich warunków pogodowych w Południowej Australii, produkcja cebuli przebiega tak jak w poprzednich latach.

2024-07-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Cebula jest istotnym uprawnym produktem w Australii i regularnie znajduje się w pierwszej piątce warzywnych produktów pożądanych pod względem ilości i wartości wyprodukowanych każdego roku. W roku finansowym 2022/23 w Australii wyprodukowano ponad 255 000 ton cebuli, o wartości produkcji przekraczającej 332 miliony dolarów australijskich.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem