Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Deszcz uniemożliwia wczesne zbiory ziemniaków w Sewilli i Kartagenie, a w najbliższych dniach wystąpią niedobory produktów".

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Deszcze odnotowane w Andaluzji i Kartagenie przerwały wczesne zbiory ziemniaków w głównych obszarach produkcyjnych. Obawia się zatem, że w najbliższych dniach nie będzie wystarczającej podaży, aby zaspokoić cały popyt.

Opowiedział o tym José Peláez, dyrektor Sevillana de Patatas, firmy specjalizującej się w zarządzaniu produkcją, przetwarzaniem, marketingiem i dystrybucją

Ziemniaków.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem