Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

McCain Foods USA i partnerzy otrzymali 6,9 miliona dolarów na projekty zrównoważonej uprawy ziemniaków w Wisconsin i Maine.

2023-11-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

McCain Foods USA otrzymało 6,9 miliona dolarów dofinansowania w ramach programu Regional Conservation Partnership Program (RCPP) Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, które zostaną wykorzystane w ramach projektu "Poprawa zdrowia gleby w łańcuchach dostaw ziemniaków".

W ramach tego projektu McCain Foods USA i jego partnerzy, Campbell Soup Company i Soil Health Institute (SHI), pomogą rolnikom uprawiającym ziemniaki

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem