Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ograniczona dostępność zapasów i przewidywane opóźnienia w zbiorach utrzymują ceny ziemniaków na Wyspach Brytyjskich na wzroście.

2024-05-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Ceny ziemniaków w Wielkiej Brytanii pozostają wysokie z powodu ograniczonej podaży na skutek małego zbioru w 2023 roku i opóźnionego sezonu sadzenia. Ceny referencyjne Mintec (MBP) dla białych ziemniaków angielskich osiągnęły poziom 630 funtów za tonę w dniu 7 maja, co oznacza wzrost o 90% w porównaniu z rokiem poprzednim, podczas gdy ceny MBP dla ziemniaków Maris Piper

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem