Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ograniczona dostępność ziemniaków wspiera wysokie ceny na rynku sprzedawcy

2024-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Ceny odniesienia Mintec dla białych ziemniaków angielskich wynosiły 680 funtów za tonę 4 czerwca, co oznacza wzrost o 81,3% w porównaniu z rokiem poprzednim, spowodowany ograniczoną dostępnością z małego zbioru z 2023 roku. Ze względu na ograniczoną ilość zapasów, nabywcy mają do czynienia z zróżnicowanymi cenami wahającymi się od 650 do 730 funtów za tonę dla białych ziemniaków angielskich w tym tygodniu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem