Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Powierzchnia ziemi wykorzystywanej do uprawy ziemniaków zmniejsza się o 8% rok do roku w Estonii.

2024-07-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Według wstępnych danych ze Statystycznego Urzędu Estonii, całkowita powierzchnia gruntów wykorzystywanych rolniczo w tym roku wynosi 983 400 hektarów, co oznacza zmniejszenie o 4 400 hektarów w porównaniu z rokiem 2023. Całkowita powierzchnia obsiana ziemniakami jest o 8% mniejsza w 2024 roku niż w poprzednim roku. Ege Kirs, główny analityk w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem