Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"20-30% spadek wolumenu dla egzotyków"

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wzrost inflacji jak wiadomo wpływa na zachowania konsumentów. Obecne trudne warunki wpływają również na handel świeżymi owocami i warzywami, szczególnie w zakresie dystrybucji wymyślnej egzotyki. "Ludzie mają po prostu mniej pieniędzy w kieszeni, co wpływa na popyt na artykuły o wyższych cenach, a tym samym na cały sektor egzotyki." Od wielu lat tradycyjny Ostermeier

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem