Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Bio-plastiki oferują zrównoważoną ochronę produktów

2023-03-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W związku z presją, pod jaką znajduje się dzisiejszy łańcuch dostaw, producenci i dostawcy warzyw poszukują produktów, które pomogą chronić produkty. Produkty te muszą być trwałe i miejmy nadzieję, że nawet przedłużą żywotność produktu. Wszystko to mieliśmy na uwadze podczas projektowania nowego produktu na rynku - torebek Peelon-Fresh, odpornych na temperaturę, które są

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem