Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjskie badania wskazują, że warzywa liściaste mogą być lepsze dla zdrowia jamy ustnej niż płyny do płukania jamy ustnej.

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Badania wykazały, że ponad 50% dorosłych w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych cierpi na choroby dziąseł. Powszechne środki zaradcze obejmują płyny do płukania jamy ustnej i antybiotyki, które niestety mają skutki uboczne, w tym suchość w ustach, oporność na środki przeciwdrobnoustrojowe i podwyższone ciśnienie krwi. Jednak cząsteczka o nazwie azotan, obficie występująca w zielonych warzywach liściastych, może służyć jako naturalna alternatywa z mniejszą liczbą skutków ubocznych.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem