Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Być może cały łańcuch wartości powinien zakwestionować sposób zarządzania dostawami w miejscu przeznaczenia"

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ostatnich dniach w południowo-wschodniej Hiszpanii znów spadły temperatury, po tym jak od połowy stycznia przez nieco ponad tydzień temperatury dzienne rosły. Wróciły mrozy, a odbudowa podaży warzyw na rynkach europejskich spowalnia.

"Jesteśmy w lutym i normalne jest, że mamy zimne dni, nawet z mrozem w niektórych obszarach produkcyjnych. Problemem jest nie tyle mróz,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem