Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dlaczego warto produkować ekologicznie: pytania od producentów i konsumentów

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W dniu 31 grudnia 2022 roku Sycylia zajmowała pierwsze miejsce wśród włoskich regionów produkujących i eksportujących produkty ekologiczne, z 55 procentami powierzchni przeznaczonej na ekologiczną uprawę cytrusów i 18,6 procentami na warzywa. W tak ważnym kontekście pod względem obszaru i zaangażowanych podmiotów gospodarczych, Agrinova bio 2000 skonsolidowała swoją bazę społeczną, składającą się z 55 firm zlokalizowanych na całej wyspie, w szczególności w

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem