Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Duże kenijskie miasta dotknięte ostrym brakiem świeżych produktów

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rolnicy i handlowcy z bogatego w rolnictwo obszaru Kinangop w okręgu Nyandarua ostrzegają przed zbliżającym się brakiem świeżych produktów w głównych miastach z powodu trudnych warunków pogodowych.

Ceny warzyw potroiły się w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a główne miasta, takie jak Naivasha, Nakuru i Nairobi, które polegają na hrabstwie, doświadczają niedoboru. W wyniku kryzysu, handlowcy mają

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem