Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Francuska sieć supermarketów Leclerc wycofuje warzywa obciążone pestycydami

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Leclerc, znana sieć supermarketów we Francji, wycofuje szereg produktów, w szczególności warzywa, ze swoich sklepów w niektórych regionach. Wycofanie spowodowane jest przekroczeniem dopuszczalnych limitów pestycydów. Posunięcie to, podjęte w obliczu protestów rolników, może jeszcze bardziej podsycić ich gniew z powodu żądań, w tym związanych z terminami i pestycydami.

Produkty, których to dotyczy, to przede wszystkim

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem