Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Fruidor Terroirs przejmuje Vivy Fruits i wzmacnia swoją pozycję w Dolinie Loary

2023-05-18 00:00
Źródło: Freshplaza.com

5 maja Fruidor Terroirs podpisał umowę przejęcia Vivy Fruits, francuskiej firmy z siedzibą w departamencie Maine-et-Loire.

Specjalizująca się w warzywach z Doliny Loary, Vivy Fruits wzmocni krajową strategię Fruidor Terroirs i jej regionalną pozycję w zachodniej Francji. Założona w 1978 r. firma Vivy Fruits należała wcześniej do Subery Group, hurtownika

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem