Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kalifornijska burza opóźnia zbiory i może spowodować lukę w dostawach w przyszłości

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po ostatnich opadach deszczu, a w szczególności niedzielnych silnych opadach deszczu i wietrze, które nawiedziły Kalifornię, hodowcy / spedytorzy produktów podsumowują sytuację.

Zdjęcie: Braga Fresh

Zaczyna się to od opóźnień w zbiorach niektórych upraw warzyw. "W zależności od ilości deszczu, opóźnienie może wynieść dzień lub więcej. Zaszkodzi to zdolnościom produkcyjnym, jeśli nie będzie dobrze zarządzane.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem