Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Komisja Europejska przeznacza 77 milionów euro na wsparcie awaryjne dla rolników w Austrii, Czechach, Polsce i Portugalii.

2024-07-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Komisja Europejska zaproponowała mobilizację 77 milionów euro z rezerwy rolniczej na wsparcie rolników z sektorów owocowo-warzywnego i winiarskiego w Austrii, Czechach, Polsce, którzy niedawno ucierpieli z powodu niekorzystnych zjawisk klimatycznych o bezprecedensowym znaczeniu, a także portugalskich winogrodników.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem