Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

LA UNIÓ wzywa UE do utworzenia korytarza we Francji dla produktów z Walencji

2024-01-31 00:00
Źródło: Fruittoday.com

La Unió Llauradora domaga się, aby władze Unii Europejskiej jak najszybciej ustanowiły korytarz bezpieczeństwa w celu zagwarantowania swobodnego przepływu produktów owocowych i warzywnych z Hiszpanii i regionu Walencji przez terytorium Francji.

Przywódcy europejscy muszą zobowiązać państwa członkowskie, w tym przypadku i po raz kolejny

, do jak najszybszego ustanowienia korytarza bezpieczeństwa w celu zagwarantowania swobodnego przepływu produktów owocowych i warzywnych z Hiszpanii i regionu Walencji przez terytorium Francji.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

"Fruit Today" jest cennym źródłem informacji dla branży świeżych produktów. Jego celem jest połączenie producentów owoców z Europy Południowej z europejskimi kanałami dystrybucji i importu. Artykuły pokrywają cały łańcuch wartości handlu owocami i warzywami, a także firmami działającymi w branży. Magazyn ma roczny nakład 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych w krajach takich jak Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Holandia, Francja, Europa Wschodnia, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się poprzez bezpośrednie subskrypcje i bezpłatną dystrybucję na głównych europejskich targach handlowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem