Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Lepiej dopasowana podaż warzyw ekologicznych poprawia ceny rynkowe"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Ceny są ogólnie dobre" - powiedział Pieter Declercq, kierownik ds. produktów ekologicznych w belgijskiej spółdzielni REO Veiling o ekologicznych warzywach zimowych w połowie stycznia. Zauważa on, że mróz i niepewność zbiorów, jaką niesie ze sobą dla upraw ozimych wciąż znajdujących się na polu, powoduje pewną nerwowość na rynku. Pieter spodziewa się dobrych cen w pozostałej części sezonu.

Pozytywny wpływ

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem