Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Macfrut 2023 wzmacnia udział zagranicy

2023-03-02 00:00
Źródło: Fruittoday.com

W RPA i Zimbabwe zakończył się właśnie ostatni etap międzynarodowych prezentacji Macfrut, targów dla sektora owocowo-warzywnego, które odbędą się w Centrum Expo w Rimini (Włochy) w dniach od 3 do 5 maja i które odwiedziły 20 krajów świata w Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Afryce i Europie Wschodniej.

Trasa rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku od okrągłego stołu

z okazji rozpoczęcia imprezy

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem