Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Mercabarna-flor prezentuje nowe trendy na wiosnę i Dzień Matki

2023-03-06 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Konkurs na kompozycje kwiatowe, owocowe i warzywne-Fachowcy, projektanci wnętrz, dekoratorzy i studenci florystyki będą rywalizować o nagrodę za najlepszą kompozycję na Dzień Matki (regulamin konkursu na stronie: www.mercabarna.es). Na zgłoszenia jest jeszcze czas do 17 marca.

Warsztaty z okazji Dnia Matki i Dnia Sant Jordi

Odbędą się w dniach

Dzień Matki i Dzień Sant Jordi

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem