Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowe centrum biznesowe będzie skupować 500 ton produktów dziennie

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowo powstałe Agricultural Business Center będzie kupować około 500 ton warzyw dziennie od rolników, aby zaspokoić popyt w Phnom Penh. Phan Sopheak, założyciel Agricultural Business Center znajdującego się w gminie Kakab I w dystrykcie Por Sen Chey w Phnom Penh, stwierdził, że jego centrum ma na celu kupowanie warzyw od rolników i dystrybuowanie ich na rynki w stolicy. Jednak

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem