Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowozelandczycy proszeni są o kupowanie lokalnych i świeżych produktów, aby wesprzeć dotkniętych pogodą producentów warzyw

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowozelandczycy są proszeni o kupowanie lokalnych i świeżych, aby wesprzeć producentów warzyw w całym kraju, którzy zostali dotknięci przez utrzymującą się złą pogodę.

'Plantatorzy warzyw znosili wyjątkowo złą pogodę już od kilku miesięcy', mówi przewodniczący Vegetables New Zealand, John Murphy.

Miesiące mokrej, wilgotnej i nieprzewidywalnej pogody sprawiły, że

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem