Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Omer-Decugis & Cie prezentuje doskonałe wyniki pierwszej połowy sezonu 2023/24.

2024-05-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Firma Omer-Decugis & Cie, międzynarodowa grupa specjalizująca się w świeżych i egzotycznych owocach i warzywach, opublikowała swoje przychody za I półrocze 2023/24 (1 października 2023 - 31 marca 2024) oraz za II kwartał 2023/24 (1 stycznia - 31 marca 2024). Omer-Decugis & Cie osiągnęło przychody w II kwartale w wysokości 57,7 miliona euro, co oznacza wzrost o 13,7% (wliczając

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem