Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Pochodzę z regionu ogrodniczego Grecji"

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Thanos Motsiopoulos przez całe życie był tam i z powrotem między Holandią a Grecją. Chociaż urodził się i wychował w Holandii, mieszkał w Grecji od 2008 do 2019 roku. Tam Thanos pracował między innymi w eksporcie detalicznym do Europy Wschodniej i Środkowej. Po kolejnym greckim kryzysie postanowił wrócić do Holandii, gdzie trafił do branży owocowo-warzywnej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem